Зарядна станція Anker Solix F2600 2560Wh 2400W
68299.00 грн Оригінальна ціна: 68299.00 грн.61899.00 грнПоточна ціна: 61899.00 грн.
Зарядна станція Anker 535 PowerHouse 500W
13450.00 грн Оригінальна ціна: 13450.00 грн.9150.00 грнПоточна ціна: 9150.00 грн.
Фінал акції
Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W
26599.00 грн Оригінальна ціна: 26599.00 грн.21799.00 грнПоточна ціна: 21799.00 грн.
Anker Solix C800X — потужна портативна зарядна станція з акумулятором 768Wh та вихідною потужністю 1200W. Підходить для резервного живлення дому, подорожей, кемпінгу та зарядки електроніки. Оснащена сучасною батареєю LiFePO4, підтримує швидку зарядку та підключення сонячних панелей.
16
Items sold in last 3 hours
22
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9940
Категорії: Anker, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Anker |
| Модель | Solix C800X |
| Тип товару | Портативна зарядна станція |
| Ємність акумулятора | 768 Wh |
| Номінальна потужність | 1200 W |
| Пікова потужність | до 1600 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Кількість циклів | до 3000+ |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Час зарядки | ~1.5 години |
| Вага | ~11–12 кг |
Додаткова інформація
| Бренд | Anker |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 600–1000 Wh |
| Потужність | 1000–2000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1002Wh 1000W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 2016Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний бензиновий ecoflow smart generator
Оцінено в 0 з 5
Генератор бензиновий інверторний EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA mini 882Wh 1400W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max 2048Wh 2400W
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.