Зарядна станція Bluetti AC70P-UK 864Wh 1000W
27100.00 грн Оригінальна ціна: 27100.00 грн.24100.00 грнПоточна ціна: 24100.00 грн.
Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh 800W
25500.00 грн Оригінальна ціна: 25500.00 грн.18500.00 грнПоточна ціна: 18500.00 грн.
Фінал акції
Комплект Bluetti AC300 + B300K 3072Wh 3000W зарядна станція
59700.00 грн Оригінальна ціна: 59700.00 грн.49300.00 грнПоточна ціна: 49300.00 грн.
Bluetti AC300 + B300K — потужна модульна система резервного живлення з інвертором 3000W та акумулятором 3072Wh. Підходить для резервного живлення будинку, квартири або офісу під час відключень електроенергії. Система підтримує підключення сонячних панелей та можливість розширення ємності за рахунок додаткових батарей.
13
Items sold in last 3 hours
34
людей зараз переглядають цей товар
Артикул:
9957
Категорії: Bluetti, Портативні електростанції
Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Bluetti |
| Модель | AC300 + B300K |
| Тип товару | Комплект зарядної станції |
| Ємність акумулятора | 3072 Wh |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Пікова потужність | до 6000 W |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Модульна система | Так |
| Можливість розширення батареї | Так |
| Вихід AC | 220–240V |
| USB-A | Так |
| USB-C | Так |
| DC вихід | Так |
| Зарядка від сонячних панелей | Так |
| Максимальна сонячна потужність | до 2400 W |
| Керування | Bluetti App |
Відгуки (0)
Оцінено в 0 з 5
0 reviews
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Комплект Bluetti AC300 + B300K 3072Wh 3000W зарядна станція” Скасувати коментар
Супутні товари
Зарядна станція Bluetti Elite 10 268Wh 600W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA Lite Stream Pro 1920Wh 1800W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1500W
Оцінено в 0 з 5
Бензиновий генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (ZDG200-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор бензиновий інверторний EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)
Оцінено в 0 з 5
Генератор інверторний комбінований EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Оцінено в 0 з 5

Відгуки
Clear filtersВідгуків немає, поки що.