SPARK SP300T-6
68300.00 грн Оригінальна ціна: 68300.00 грн.61299.00 грнПоточна ціна: 61299.00 грн.
SPARK SP300T-5
102300.00 грн Оригінальна ціна: 102300.00 грн.98760.00 грнПоточна ціна: 98760.00 грн.
Фінал акції
SPARK SP125C-2CFO
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1 відгук)
29100.00 грн Оригінальна ціна: 29100.00 грн.26955.00 грнПоточна ціна: 26955.00 грн.
24
Items sold in last 3 hours
35
людини зараз переглядають цей товар
Артикул:
1611
Категорія: Мотоцикли Дорожні
Опис
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 8,4 к.с. / 7500 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Передня підвіска | телескопічна амортизаційна вилка |
| Ємність бака | 8 л |
| Вага | 85 кг |
| Висота посадкового місця | 780 мм |
| Витрати палива | 2 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний |
| Заднє гальмо | дискове |
| Задні шини | 2.75-17 |
| Задня підвіска | маятникова з двома амортизаторами |
| Колісна база | 1180 мм |
| Кубатура | 125 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | барабанне |
| Передні шини | 2,50-17 |
| Робочий об’єм | 107 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Трансмісія (КПП) | 4-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1900*650*1150 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 95 км/год |
| Рама | металева, трубчаста |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки (1)
5
Оцінено в 5 з 5
1 review
Оцінено в 5 з 5
1
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
1 відгук для SPARK SP125C-2CFO
Clear filters
Додати відгук Скасувати коментар
Супутні товари
HUNTER COBRA 125
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP125C-2AR
Оцінено в 0 з 5
SPARK SP300T-6
Оцінено в 5.00 з 5
GEON Rockster 250 On-Road
Оцінено в 0 з 5
GEON VERTEX 300
Оцінено в 0 з 5
Geon Scrambler 250
Оцінено в 0 з 5
Geon Scrambler 300
Оцінено в 0 з 5
ZONSEN BATLLO 5R
Оцінено в 0 з 5

Давід –
Довго вагався, чи варто купувати мотоцикл онлайн, але вирішив ризикнути і не пожалкував. Фото і характеристики на сайті реальні, без обману. При отриманні все перевірив — жодних дефектів не знайшов.